O mnie


Projektowanie wnętrz jest moją pasją już od czasów szkoły podstawowej. Kiedy moje rówieśnice bawiły się lalkami Barbie, ja rysowałam i projektowałam auta i wnętrza. Już wtedy zaczynałam zdobywać potrzebną wiedzę.

Każdy człowiek jest dla mnie inspiracją. Każdy ma swój indywidualny gust i oczekiwania. Razem tworzymy niespotykane i oryginalne wnętrza.

Jestem absolwentką Szkoły Projektowania i Inicjatyw Twórczych Kappa w Sopocie. Dobra edukacja solidnie przygotowała mnie do pracy. Posiadam wiedzę na temat materiałów, modyfikacji i przebudowy, psychologii koloru, ergonomii, nadawania stylu i indywidualnego charakteru przestrzeniom.

Projekt dostosowuję w 100% do użytkowników wnętrza. Słucham oczekiwań inwestorów, kieruję się ich gustem. Ale przede wszystkim zapoznaję się z trybem życia i biorę pod uwagę cechy fizyczne. Dzięki wiedzy na temat ergonomii, korzystanie z nowej, zaprojektowanej przeze mnie przestrzeni będzie łatwiejsze i przyjemniejsze.

Największą satysfakcją dla mnie jest uśmiech na twarzy inwestorów. Udzielam szczerej pomocy, a w umowach
i współpracy nie ma żadnych haczyków. Nie biorę ze sklepów prowizji od zakupionych przez klientów materiałów, dlatego możesz mieć pewność dobrze zainwestowanych pieniędzy.

Ponadto jestem niepoprawną perfekcjonistką. Zwracam uwagę na każdy szczegół i rozważam nad każdym elementem projektu by był jak najlepszy dla inwestora. W tej dziedzinie jest to bardzo ważna cecha, dzięki niej macie pewność dobrze przemyślanego i sumiennie wykonanego projektu. „Perfekcyjnego” w każdym detalu!